ببر مازندران
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM

باید توان رزمی خود را به رخ دشمن بکشیم تا بداند در صحنه هستیم حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران که به منظور بازدید و سرکشی از یگان‌های ارتش مستقر در جنوب در راس هیئتی صبح امروز وارد استان خوزستان شد، در جمع فرماندهان، مسئولین و روسای عقیدتی سیاسی‌های ارتش در قرارگاه جنوب غرب گفت: آمریکا ضربه‌ای سخت از انقلاب، امام خمینی(ره)، قرآن و ملت ایران خورده است.

وی افزود: فرماندهی معظم کل قوا فرمودند بدانید امروز تاریخ جهان و در پیچ بزرگ تاریخی است؛ اگر بخواهیم از پیج تاریخی به سلامت عبور کنیم و منافع امت اسلامی را به آنجایی که حقش است برسانیم، باید هوشیار باشیم و منویات مقام معظم رهبری در خصوص الزامات عبور از پیچ تاریخی که همان استقامت در هدف و ایمان است را باید سر لوحه کار خود قرار دهیم .

نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه با اشاره به قدرت و توان رزمی نیروهای مسلح گفت: ما باید توان رزمی و اقتدار خود را به رخ دشمن بکشیم و با تبلیغ اقتدار نیروهای مسلح دل دشمن را خالی کنیم و دشمن بداند که همیشه در صحنه هستیم .

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اهواز را کربلای ایران خواند و تصریح کرد: برای آزادی این استان و شهرهای اطراف خون های شهدای زیادی تقدیم شد.

وی استان خوزستان را سلطه ناپذیر خواند و تاکید کرد: خوزستان و مردم مجاهدش سلطه‌ناپذیر هستند ، استان خوزستان مجاهدخیز، مجاهدپرور، و جان نثار اسلام و قرآن است و جلوه های ایثارگری مردم غیور این خطه هرگز فراموش نمی شود.

محمدحسنی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: ایران اسلامی کانون اسلام در جهان است، چرا که ایران مرکز انتشار ارزش‌های اسلامی به دنیا است و ما باید با قدردان آن باشیم که در این منطقه خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش همدلی را رمز موفقیت در تمامی عرصه ها خواند و خاطرنشان کرد: امروز از هر روز دیگر همدلی و یک دلی واجب است، وقتی دشمنان قسم خورده ما کنار هم قرار گرفته‌اند، ما نیز باید با تحکیم وحدت اهتمام ویژه ای را داشته باشیم و صف به صف در کنار هم و علیه دشمن بیاستیم و اجازه هیچ گونه تعرضی را به دشمن ندهیم.

وی همچنین به نقش یگان‌های ارتش در پیروزی های ارزنده در عملیات های دفاع مقدس پرداخت و افزود: یگان های زرهی، پیاده ، تکاوران دریایی و گروه ۴۲۲ پل شناور خوزستان نقش بسیار مهمی را در پیروزی های ارزنده در عملیات های دوران دفاع مقدس داشته اند و در این راه شهدای گرانقدری را تقدیم کردند.

محمدحسنی تاکید کرد: نسل قبل از ما در انجام رسالت خود بدرستی عمل کردند، امروز ما کسانی هستیم که با تمام قوا باید در صحنه باشیم و امانت شهدا را حفظ کنیم و به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانیم.

نوع مطلب : ارتش، نظامی، 
برچسب ها : رییس عقیدتی ارتش+ توان رزمی+کریم58،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

سازمان بنادر و دریانوردی غرق شدن نفتکش ایرانی و جان باختن ۳۲ نفر از کارکنان و خدمه کشتی را تأیید کرد.

دو سوم نفتکش سانچی زیر آب رفتسازمان بنادر و دریانوردی در پیامی تحت عنوان «خداحافظ ای داغ بر دل نشسته؛ ۳۲ فرشته از دریا به ملکوت رفتند»، رسما غرق شدن نفتکش ایرانی دچار حریق شده در آب های چین را اعلام کرد و نوشت: سازمان بنادر و دریانوردی این مصیبت بزرگ را به بازماندگان جامعه دریایی کشور و هموطنان عزیز تسلیت می گوید.

پیش‌تر نیز محمد راستاد مدیرعامل این سازمان در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده بود: امروز حجم آتش کشتی افزایش یافت و طول آتش را فرا گرفت، به همین دلیل امکان ورود تکاوران به کشتی فراهم نبود.

وی افزود: در مورد آخرین وضعیت سانچی باید گفت کشتی شناور بودن خود را از دست داده و در حال غرق شدن است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در مورد عملیات جست‌وجوی ۲۹ پرسنل کشتی گفت: امیدی به پیدا کردن مفقودین نیست. تکاوران ایرانی و تیم چینی با این وضعیت کشتی نمی‌توانند به آن وارد شوند.

*فعلا امیدی به پیداکردن پیکر دریانوردان وجود ندارد

همچنین ربیعی وزیر کار و رئیس کمیته پیگیری نفتکش سانچی اعلام کرد: از روز اول چینی ها اعلام کردند که همه خدمه نفتکش جان باخته اند. کارشناسان هم همین نظر را می دادند اما ما به خاطر کمترین امید هم همه تلاشهایمان را انجام دادیم.

وی افزود: عملیات را هدایت کردیم که حداقل پیکر مطهر خدمه کشتی را بدست بیاوریم و به خاطر انتقال پیکرها حاضر شدیم تکاوران عملیات انجام دهند، ما تمام تلاشها و هرکاری که میتوانستیم انجام دادیم.

ربعی ادامه داد: بسیاری کارشناسان معتقد بودند عزایزان ما در ساعات اول جانشان را از دست داده اند، فعلا امیدی به پیداکردن پیکر دریانوردان وجود ندارد.


کشتی سانچی در حال غرق شدن + فیلم


گفتنی است، روز شنبه (١٦ دی‌ماه) یک فروند نفتکش ایرانی با یک فروند کشتی فله‌بر چینی برخورد کرد که باعث حریق نفتکش و مفقود شدن ٣٢ پرسنل آن شد. تاکنون پیکر سه پرسنل پیدا شده است. تکاوران ایرانی با هدف تجسس در داخل نفتکش به محل حادثه اعزام شده‌اند، اما به گفته مسئولان حجم آتش نفتکش افزایش یافته و امکان ورود تکاوران به آن فراهم نیست.

همچنین، مانا نیز از قول یک منبع مطلع در شرکت ملی نفتکش ایران خبر فوت تمامی خدمه نفتکش سانچی را تأیید کرد.

وی که در بندر شانگهای چین و در کمیته بحران حادثه نفتکش سانچی حضور دارد ضمن ابراز تاسف شدید تأیید کرد: با انفجارهای گسترده امروز در نفتکش سانچی هیچ امیدی و امکانی برای زنده ماندن خدمه وجود ندارد.


روحانی درگذشت شهادت گونه خدمه و پرسنل نفتکش سانچی را تسلیت گفتجانباختگان نفتکش سانچی

نوع مطلب : اجتماعی، حوادث، 
برچسب ها : نفتکش سانچی+غرق+کریم 58،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 24 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

با نگاهی دقیق‌تر به روند شکل‌گیری اغتشاشات 96 به شباهت های آشکار آن با آشوبهای سال 88 و دست داشتن مداخله گران خارجی در ایجاد آنها پی می بریم.

  پنجشنبه 7دی‌ماه بود که شبکه های اجتماعی برای اولین بار تصاویری از اعتراضات مردم مشهد را منتشر کردند که به سرعت مورد توجه رسانه های بیگانه قرار گرفت. آنچنان که از شعارها بر می‌آمد اعتراض آنها به وضعیت نامناسب اقتصادی و مشکل معشیتی مردم بود؛ مشکلاتی که به دلیل اجرایی نشدن سیاست اقتصاد مقاومتی و تذکرات رهبر انقلاب و همچنین کوتاهی برخی مسئولان در حوزه اقتصادی به وجود آمد، اما به یکباره ماجرا عوض شد و شعارهایی که ابتدا رنگ وبویی اقتصادی داشت، مورد سوء استفاده ضدانقلاب و دشمنان قرار گرفته و اعتراض‌ها تبدیل به اغتشاشاتی پراکنده در چند نقطه از کشور شد.

اغتشاشات

در ادامه و با استقبال گسترده سران آمریکایی و غربی از روند اغتشاشات، هشتگ های حمایت از اغتشاشات در ایران از سمت کاربرانی در اسرائیل، آمریکا، انگلیس و عربستان سعودی به سرعت ترند اول جهان درشبکه های اجتماعی مختلف شد، شبکه های ماهواره ای فارسی با بخش های خبری فوق العاده و خارج از برنامه به پوشش جزئی ترین اخبار اغتشاشات همراه با دروغ و آموزش مردم برای مقابله با نظام پرداختند، سران کشورهای غربی همچون رئیس جمهور آمریکا که مدتی قبل ملت ایران را تروریست خوانده بود با ژست حقوق بشری به دفاع از اغتشاشات به نام اعتراض صلح آمیز مردم ایران پرداخت و هزاران مورد دیگر.

اغتشاشاتادامه مطلب


نوع مطلب : سیاسی، اجتماعی، 
برچسب ها : فتنه 96؛ نسخه پوسیده ایران‌ستیزی 88+کریم58،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 24 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

متخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یک فروند جنگنده راهبردی سوخو24 را اورهال کردند.

اورهال جنگنده سوخو 24 در پایگاه شهید دورانمتخصصان پیشکسوت و جوان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، عملیات اورهال (بازآماد) یک فروند هواپیمای سوخو24 را در پایگاه شهید دوران شیراز به اتمام رساندند.

متخصصان و کارکنان فنی گردان اورهال پایگاه هوایی شهید دوران با صرف بیش از 35 هزار نفر ساعت کار و تلاش مستمر، توانستند جنگنده راهبردی سوخو24 را پس از سالها زمین گیری باز آماد کنند.

این هواپیما پس از انجام پروازهای آموزشی، صبح امروز پس از تست نهایی به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش پیوست.

نوع مطلب : ارتش، نظامی، 
برچسب ها : اورهال جنگنده سوخو 24 +کریم58،
لینک های مرتبط :
شنبه 23 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

از نداشتن سیم‌خاردار در هشت سال جنگ تا تولید به‌روزترین تسلیحات نظامی


ایران امروز در جایگاهی قرار دارد که می‌تواند انواع جنگ‌افزارها، چون تانک، بالگرد، موشک، جنگنده و انواع شنارو‌های سطحی و زیر سطحی را صادر کند.


 

 با توجه به پیشرفت تکنولوژی در این روز‌ها، نه فقط ساخت سلاح‌های پیشرفته بلکه صادرات این سلاح‌ها هم مورد توجه قرار گرفته، به نحوی که بعد از جنگ سرد بازار سنگینی در این خصوص ایجاد شده است.

در حال حاضر دو ابر قدرت غرب و شرق بالاترین سطح از صادرات سلاح را در اختیار دارند، اما در این بین نکته‌ای مهم را نباید فراموش کرد و آن هم توان کشور‌های در حال توسعه چون جمهوری اسلامی ایران است چرا که این کشور‌ها در آینده به یک ابرقدرت در سطح جهان تبدیل می‌شوند.

////////////////////

این کشور‌های باید از هم اکنون در تمام زمینه‌ها چون صادرات تجهیزات نظامی برنامه‌ریزی داشته باشند و بازا‌های جهانی را هدف بگیرند که ایران این کار را کرده و آماده برای صادرات سلاح‌های پیشرفته خود است.

ایران بدون قدرت موشکی ارتش بیست و یکم جهان

بر اساس اعلام موسسه گلوبال فایرپاور جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۷ میلادی در رتبه ۲۱ جهان ایستاد؛ این رتبه در حالی بدست آمد که کشور‌هایی مانند عربستان سعودی که تا بن‌دندان به سلاح‌های آمریکایی مجهز است پس از ایران قرار دارد.

////////////////////

نکته قابل ذکر این است که در رتبه‌بندی نیرو‌های ایران؛ توان موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج میلیونی ذکر نشده است که اگر این اتفاق رخ دهد جمهوری اسلامی ایران حتما در جایگاهی بهتر از رتبه ۲۱ جهان خواهد ایستاد.

ادامه مطلب


نوع مطلب : نظامی، ارتش، 
برچسب ها : توان نظامی+کریم58،
لینک های مرتبط :
جمعه 22 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: همه هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی و قوه قضاییه برای طرح گشت‌های محله محور بسیج صورت گرفته است.

گشت‌های محله محور بسیج به زودی در تهران آغاز می‌شود به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، به طرح گشت‌های محله محور بسیج اشاره کرد و گفت: هدف این طرح، تأمین امنیت شهر و شهروندان است البته نیروی انتظامی با قوت در تأمین امنیت کوشا است و کار خود را انجام می‌دهد، اما برقراری امنیت کامل در تهران نیازمند همکاری همه دستگاه‌هاست.

وی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنبال این است که با راه اندازی این نوع گشت‌ها بتواند بخشی از امنیتی که در پایتخت لازم است را تأمین کند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به برخی ادعا‌های کذب مبنی بر تلاش سپاه برای امنیتی کردن تهران، گفت: امنیتی کردن پایتخت مدنظر هیچکس نیست و اصلا نیازی به امنیتی کردن تهران وجود ندارد.

یزدی با تأکید بر قانون مداری بسیجیان، افزود: برخی تصور می‌کنند که کار بسیج از دستگاه قضایی و انتظامی جداست در حالیکه همه هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی و قوه قضاییه صورت گرفته و بر همان اساس و در چارچوبی مشخص گشت‌های محله محور در محلات فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه بسیج در امر خدمت رسانی به مردم موفق بوده است، تصریح کرد: کار‌هایی در راستای تأمین امنیت مردم، فقر زدایی، مبارزه با اعتیاد و مبارزه با معضلات اجتماعی نیازمند حرکتی جهادی است و بسیجیان نیز جهادگرانه در این راستا قدم بر می‌دارند.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) در پایان گفت: گشت‌های محله محور بسیج بزودی در تهران آغاز بکار می‌کنند و در حال حاضر ایست و بازرسی‌های بسیج هم تقریبا به صفر رسیده است و فقط در مواقع حساس برپا می‌شوند و ان‌شاالله مردم از این پس امنیت ایجاد شده از سوی بسیج را به شیوه دیگری احساس می‌کنند.

نوع مطلب : نظامی، اجتماعی، 
برچسب ها : گشت‌های محله محور بسیج+کریم58،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 19 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

مالک جدید باشگاه نفت تهران نام این تیم را به نفت نوین تهران تغییر داد.

 تیم فوتبال نفت تهران در نخستین بازی پس از تغییر مالکیت باشگاه روز گذشته به مصاف پرسپولیس رفت و موفق شد میزبان صدرنشین خود را با تساوی بدون گل متوقف کند.

کامران فردوسی، مالک باشگاه نفت پس از این بازی تصمیم گرفت نام این باشگاه را به «نفت نوین تهران» تغییر دهد. البته لوگوی باشگاه نفت هم پیش از این بازی با تغییراتی همراه شد و برهمین اساس شاگردان هومن افاضلی از دیدار با تراکتورسازی با نام و لوگوی جدید به مصاف حریفانشان می روند.

همچنین قرار است قرارداد ناصر فریادشیران، حمید عبداللهی، جلال بشرزاد، محمد عشقی و علی اینانلو هفته جاری در هیئت فوتبال و سازمان لیگ ثبت شود تا دستیاران افاضلی برخلاف دیدار نفت و پرسپولیس در بازی با تراکتورسازی مجوز حضور روی نیمکت نفت نوین تهران را کسب کنند.

همچنین سرمربی نفت نوین تصمیم گرفته است برای تقویت خط حمله تیمش به زودی برخی مهاجمان دسته اولی را در تمرینات این تیم ارزیابی کند.

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها : نام باشگاه نفت تهران تغییر کرد+کریم58،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدای ارتش/ پیروزی‌های دفاع مقدس به برکت وحدت و همدلی بود امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حال برگزاری است، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: دفاع مقدس دارای ابعاد بسیاری است که هرچه زمان بگذرد، در حوادث روزگار این ابعاد روشن‌تر و گویاتر می‌شود.

وی افزود: باید قدر دفاع مقدس را بدانیم و به آموزه‌های آن عمل کنیم. عمل به آموزه‌های دفاع مقدس موجب خروج از ظلمات می‌شود و اگر دفاع مقدس را فراموش کنیم، گمراه می‌شویم.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دفاع مقدس ما را به تقوا دعوت کرد، گفت: آن تقوا باعث شده بود در گرما و سرمای طاقت فرسا و در زیر آتش گلوله و خمپاره حال خوشی داشته باشیم و ما باید امروز نیز در سختی‌ها و ماموریت‌ها آن حال خوش را داشته باشیم.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: دفاع مقدس به ما اعتماد به نفس، خوداتکایی و امیدواری داد و ما را به وحدت، انسجام و یکپارچگی دعوت کرد و پیروزی‌های دفاع مقدس نیز به برکت آن وحدت و همدلی نیروها و مردم بود.

وی با یادآوری الطاف الهی در دوران دفاع مقدس، بیان داشت: خداوند به واسطه دفاع مقدس دریچه‌هایی از نور و معرفت را به سوی ما باز کرد که امروز می‌تواند راهگشای مشکلات ما باشد.

فرمانده کل ارتش در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص دفاع همه جانبه، گفت: دفاع همه جانبه بدان معناست که همه در خط مقدمند و باید این را باور داشته باشند و از همدیگر حمایت کنند. از این رو بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ارتش هر دو در خط مقدمند و ارتش آماده حمایت از بنیاد برای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی در پایان بر ضرورت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ارتش تاکید و از مجموعه اقداماتی که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انجام شده است، تقدیر کرد.

نوع مطلب : فرهنگی، ارتش، نظامی، 
برچسب ها : حفظ آثار دفاع مقدس+امیر موسوی+کریم58،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از شرط باشگاه برای صدور رضایت نامه مهدی طارمی خبر داد.

مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس طبق ادعای رسانه های قطری امروز برای انجام تست پزشکی و عقد قرارداد با باشگاه الغرافه قطر راهی این کشور می شود اما این بازیکن باید حدود 2/5 میلیارد تومان برای صدور رضایت نامه اش به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند تا بتواند به تیم قطری بپیوندد.

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: باشگاه حق و حقوقی نسبت به انتقال طارمی به تیم قطری دارد و مبلغ صدور رضایت نامه این بازیکن را باید تیم قطری پرداخت کند تا بتواند او را به خدمت بگیرد.

او ادامه داد: من هم شنیدم که طارمی امروز برای عقد قرارداد با باشگاه الغرافه به قطر سفر می کند اما او قبل از پیوستن به تیم قطری باید رضایت باشگاه را جلب کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: حضور طارمی در لیگ قطر می تواند به رشد و پیشرفت این بازیکن کمک زیادی کند. امیدوارم اگر این بازیکن به لیگ قطر پیوست در آنجا موفق شود.

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها : طارمی+قطر+رضایت نامه+کریم58،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

با 10 فناوری جالب که احتمالا در سال 2018 با آنها مواجه خواهید شد آشنا شوید.

10 فناوری جدید آینده در سال 2018اکنون که سال جدید میلادی سال 2018 آغاز شده است، بد نیست به فناوری هایی که دراین سال با آن ها مواجه می شویم نگاهی بیاندازیم. 10 محصول جذاب فناوری را با هم بررسی می کنیم.

در اینجا فهرستی از 10 فناوری جدید مهم و هیجان انگیز در سال 2018 پیش روی شماست. البته، اپل، گوگل، سامسونگ و بقیه از شرکت ثابت کرده اند که می توانند یک شگفتی ارائه کنند و ما مطمئن هستیم که ما با دیگر فناوری های جدید نیز شگفت زده خواهیم شد. این بخشی از  تکنولوژی است.

1-اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش

اولین تلفن همراهی که با این قابلیت به بازار عرضه می شود احتمالا تا سه ماهه اول سال 2018 عرضه خواهد شد.

متاسفانه یا خوشبختانه این تکنولوزی توسط سامسونگ یا اپل به بازار نمی آید بلکه توسط Vivo کمپانی چینی به بازار خواهد آمد.البته طبیعی است که اگر این تکنولوژی به خوبی کار کند بقیه کمپانی ها نیز در گوشی های هوشمند خود این قابلیت را به کار می گیرند.

این نخستین اسکنر اثر انگشت توسط Synaptics با تراشه Clear ID FS9500 توسعه یافته است. CMOS کوچکی زیر صفحه AMOLED قرار گرفته است.این انگشت را روشن می کند به طوری که اسکنر اثر انگشت می تواند بازتاب های اسکن انگشتان را بخواند.

 10 فناوری جدید آینده در سال 2018

2-اولین تلفن های قابل انعطاف

ما سال ها از گوشی های قابل انعطاف شنیده ایم و شاهد تلاش های ناموفق برخی شرکت ها در این باره بوده ایم.اما در نهایت به نظر می رسد این تکنولوژی نهایتا به پایان سال 2018 برسد.

سامسونگ با گوشی گلکسی w به این بازار پای خواهد گذاشت البته ممکن است این گوشی هوشمند در سال 2019 به بازار بیاید.

10 فناوری جدید آینده در سال 2018ادامه مطلب


نوع مطلب : علمی وفناوری، اجتماعی، 
برچسب ها : 10 فناوری جدید در سال 2018+کریم58،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 17 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

فرمانده نداجا گفت: نیروی دریایی و سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، دو عضو یک خانواده هستند و هیچ مرزی بین این دو نیست.

نیروی دریایی ارتش و سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، دو عضو یک خانواده هستندامیر دریادار «امیر رستگاری» رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

رستگاری در این دیدار با اشاره به جایگاه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای دریایی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها، برنامه‌­ها و پروژه­‌های‌ در دست اقدام سازمان صنایع دریایی پرداخت‌.

وی اظهار کرد: امروز سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با قابلیت‌های خوبی که در بخش‌های مختلف نظامی و غیر‌نظامی دارد توانسته‌ با استفاده از توان علمی و تخصصی در پشتیبانی از ناوگان‌های نیروهای دریایی کشور به عنوان یک بازوی مقتدر عمل كند.

امیر خانزادی نیز در این دیدار گفت: مجموعه صنایع دفاعی کشور به ویژه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع نقطه افتخار نیروهای مسلح است و این یک کار جهادی جهت عبور از مرزهاست.

وی افزود:

امیر دریادار «امیر رستگاری» رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش دیدار کرد.

امیر رستگاری در این دیدار با اشاره به جایگاه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای دریایی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها، برنامه‌­ها و پروژه­‌های‌ در دست اقدام سازمان صنایع دریایی پرداخت‌.

وی اظهار داشت: امروز سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با قابلیت‌های خوبی که در بخش‌های مختلف نظامی و غیر‌نظامی دارد توانسته‌ با استفاده از توان علمی و تخصصی در پشتیبانی از ناوگان‌های نیروهای دریایی کشور به عنوان یک بازوی مقتدر عمل كند.

امیر خانزادی نیز در این دیدار اظهار داشت: مجموعه صنایع دفاعی کشور به ویژه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع نقطه افتخار نیروهای مسلح است و این یک کار جهادی جهت عبور از مرزهاست.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش و سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع به عنوان دو عضو یک خانواده هستند و هیچ مرزی بین این دو مجموعه نیست.

فرمانده نداجا تاكید كرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ‌‌با حفظ وحدت و ‌یک نگاه ملی باید در جهت استحکام نظام و ایجاد قدرت بازدارندگی اقدام كنند.
نوع مطلب : ارتش، نظامی، 
برچسب ها : نیروی دریایی ارتش و سازمان صنایع دریایی +کریم58،
لینک های مرتبط :
شنبه 16 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

وزیر دفاع گفت: دولت اقدامات ارزشمندی برای توسعه سواحل مکران در دست اقدام دارد که امیدواریم این پروژه­ ها، زمینه حضور سرمایه­ گذاران را در منطقه فراهم کند.

دولت اقدامات ارزشمندی برای توسعه سواحل مکران در دست اقدام داردامیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه جلسه راهبردی وزارت دفاع با بیان اینکه اسفند ماه سال جاری همایش بزرگ فرصت‌های سرمایه­‌گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران در تهران برگزار می­ شود، اظهار کرد:  قطعا این همایش فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه­ گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی خواهد بود تا از نزدیک با فرصت­ های بی ­نظیر منطقه در حوزه­ های نفت و گاز و پتروشیمی، ترانزیت و حمل و نقل گردشگری و توسعه شهرهای جدید و ... آشنا شوند.

دبیر ستاد توسعه سواحل مکران با اشاره به برنامه‌های دولت دوازدهم برای معرفی فرصت­ های سرمایه­ گذاری این منطقه به سرمایه­ گذاران، افزود: با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص توسعه سواحل مکران و برنامه­‌های کلان دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی، مطالعات طرح جامع پهنه­ بندی منطقه انجام و پروژه­ های خوبی در حوزه­ های اقتصادی، اجتماعی در طول منطقه تعریف شده است.

حاتمی افزایش ظرفیت پذیرش و ترخیص بار بندر شهید بهشتی از 2.5 میلیون تن به 8.5 میلیون تن، افتتاح فرودگاه دو منظوره جاسک و ... را از جمله پروژه­ های به بهره­ برداری رسیده در سال جاری برای توسعه سواحل مکران اعلام کرد و گفت: دولت اقدامات ارزشمندی برای توسعه این سواحل در دست اقدام دارد که امیدواریم این پروژه­ ها، زمینه حضور سرمایه­ گذاران را در منطقه فراهم کند.

نوع مطلب : نظامی، ارتش، 
برچسب ها : توسعه سواحل مکران +دولت+کریم58،
لینک های مرتبط :
شنبه 16 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

تولیت آستان قدس رضوی با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت بهترین راه مبارزه با آمریکا کار، تلاش و مجاهدت برای باز کردن گره‌ها در زندگی مردم است.

رئیسی: بهترین راه مبارزه با آمریکا کار برای باز کردن گره‌ها در زندگی مردم است.حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی با انتشار پستی در حساب توییتر خود بر کار و تلاش برای باز کردن گره‌ها در زندگی مردم تأکید کرد و گفت امروز بهترین راه مبارزه با آمریکا کار و تلاش برای باز کردن گره‌ها در زندگی مردم و امیدبخشی به مردم است.

رئیسی این بیانات را در سخنرانی خود در اجتماع گسترده مردمی مشهد مقدس در انزجار از فتنه گران و اغتشاشگران حوادث اخیر در حرم مطهر رضوی بیان کرد.

راهپیمایی مردم مشهد به منظور حمایت از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و محکوم کردن آشوب‌های اخیر از مبدا میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شد.

رئیسی در توییتر نوشت:

"امروز بهترین راه مبارزه با استکبار و آمریکا کار ، تلاش و مجاهدت برای باز کردن گره‌ها در زندگی مردم و امیدبخشی به مردم است."

رئیسی: بهترین راه مبارزه با آمریکا کار برای باز کردن گره‌ها در زندگی مردم است.

نوع مطلب : فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، 
برچسب ها : حجت‌الاسلام رئیسی+راه مبارزه با آمریکا+کریم58،
لینک های مرتبط :
جمعه 15 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

فرمانده کل ارتش با حضور در منطقه عملیاتی جنوب کشور، از یگان‌های عملیاتی، ستادی و آموزشی ارتش در این منطقه بازدید کرد.

سرلشکر موسوی از یگان‌های منطقه عملیاتی جنوب کشور بازدید کردامیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منطقه عملیاتی جنوب کشور، از یگان‌های عملیاتی ،ستادی و آموزشی ارتش در این منطقه بازدید کرد.

در این بازدید دو روزه، ضمن بررسی وضعیت آمادگی ها و توانمندی های یگان ها، نحوه آموزش های تخصصی، طرح های دفاعی، قابلیت های نوین رزمی و عملکرد نیروها در شرایط تهدید و دشمنان را مورد ارزیابی قرار داد.

موسوی همچنین در بازدید از تیپ 292 نیروی زمینی ارتش در دزفول ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، ضمن دیدار و گفت‌وگو با فرماندهان و کارکنان این تیپ پیاده مکانیزه، از آخرین ابداعات و نوآوری های رزمی تیپ مذکور در بخش های بهینه سازی تانک و نفربر، ادوات مخابراتی و ارتباطی، فناوری های الکترونیکی و ادوات لجستیکی بازدید به عمل آورد.

نوع مطلب : ارتش، نظامی، 
برچسب ها : سرلشکر موسوی+منطقه عملیاتی جنوب+کریم58،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی

مراسم ختم امیرسرتیپ دوم بازنشسته «سید علی‌اکبر موسوی قویدل» از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس برگزار شد.

مراسم ختم مرحوم موسوی قویدل برگزار شدمراسم ختم امیرسرتیپ دوم بازنشسته «سید علی‌اکبر موسوی قویدل» از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس  عصر امروز (سه شنبه، ۱۲ دی ماه) در مسجد الرضا (ع) خیابان خرمشهر تهران آغاز شد.

در این مراسم امیرسید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر ابراهیم گلفام رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، امیر حمیدرضا گرامی رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، امیر احمدرضا پوردستان رییس مرکز مطالعات راهبردی آجا حضور داشتند. 

همچنین امیر ولی وند، امیر سرلشکر حسنی سعدی؛ جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص)، امیر سرتیپ سید حسام هاشمی، امیر سرتیپ ناصر آراسته، سردار سرلشکر غلامعلی رشید، سردار اسدی،  سردار غلام پور، سردار فتح الله جعفری، امیر فهمیده جانشین فرمانده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس،  سردار هاشمی دانا معاون روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع،  امیر نامی وزیر اسبق وزارت ارتباطات، حجت الاسلام جلیلی صفت جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و ... فرماندهان حاضر در این مراسم بودند. 

گفتنی است؛ امیر موسوی قویدل هفتم دی ماه سال جاری و در سن 81 سالگی دار فانی را وداع گفت و پیکر وی در روز یکشنبه 10 دی با حضور فرماندهان ارشد نظامی و مسئولان در تهران تشییع شد.

نوع مطلب : ارتش، فرهنگی، 
برچسب ها : مراسم ختم امیرسرتیپ موسوی +کریم58،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 12 دی 1396 :: نویسنده : ابراهیم کریمی


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : ابراهیم کریمی
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات